Kariera

Dynamiczny rozwój i szeroki zakres usług świadczonych przez LEXi Kancelarię Prawną determinuje nas do poszerzania naszego zespołu o osoby zdolne i chętne do współpracy. Zależy nam na osobach sumiennych i chętnych do rozwoju, nauki. Osoby zainteresowane współtworzeniem naszej Kancelarii zapraszamy do składania CV i listu motywacyjnego na adres rekrutacja@lexi.com.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami, a Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez LEXi Kancelarię Prawną jedynie w celach rekrutacyjnych. Podanie danych jest więc dobrowolne, lecz niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych i prawo ich poprawiania.

OBECNE OFERTY PRACY:

Szukamy aplikanta radcowskiego I lub II roku

Wymagania:

  • Status aplikanta radcowskiego I lub II roku,
  • Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia oraz praktycznego podejścia do rozwiązywania problemów,
  • Samodzielność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań,
  • Punktualność i dobra organizacja pracy,
  • Uczciwość i rzetelność oraz wysoka kultura osobista,
  • Doświadczenie zawodowe w pracy w kancelarii,
  • Prawo jazdy (dodatkowy atut).

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w kancelarii,
  • Możliwość zdobycia praktycznych umiejętności z różnych dziedzin prawa,
  • Doskonałą atmosferę pracy,
  • Elastyczne warunki współpracy.

Opis stanowiska:

  • Wspieranie i bezpośrednia współpraca z prawnikami w ich bieżącej pracy,
  • Samodzielne prowadzenie spraw,
  • Przygotowywanie pism procesowych, umów, projektów opinii prawnych oraz innych dokumentów,
  • Możliwość zastępstwa na rozprawach.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym i zgodą na przetwarzanie swoich danych osobowych na potrzeby rekrutacji na adres: rekrutacja@lexi.com.pl

Do zobaczenia!